Trouwfotograaf De Lier - avond bruiloft
bruiloften
Avond bruiloft – Trouwfotograaf De Lier

Ik blijf het bijzonder vinden dat ik met gezinnen en stellen mee mag groeien in hun leven. Jillian & Kaj leerde ik een aantal jaar geleden kennen tijdens een zwangerschapsshoot en vervolgens tijdens een newbornshoot. In de afgelopen jaren bleef ik hen volgen en toen hij haar ten huwelijk vroeg, wisten ze dan ook gelijk dat zij mij daarvoor wilden benaderen. Een grote eer dat ik ook als trouwfotograaf met hen mee mag leven en deze bijzondere dag mocht vastleggen. Inmiddels heb ik hen in mijn hart gesloten en heb ik als trouwfotograaf enorm genoten van het vastleggen van hun avond bruiloft.

Op een mooie zomerse dag in juni was het zover, de grote bruiloft van J&K. Zij trouwden bij een hele fijne en relaxte locatie, namelijk bij Non Burgersdijk. Een prachtige trouwlocatie in De Lier, in het Westland als je het mij vraagt. We begonnen de dag heerlijk zonnig in het mooie Naaldwijk (Zuid Holland) en we reden voor de fotoshoot door naar De Broekpolder in Vlaardingen. Een fotoshoot locatie met meerdere mogelijkheden, rondom water en midden in de natuur.

Geloften tijdens de fotoshoot
Tijdens de fotoshoot spraken zij de geloften naar elkaar uit, wat ik heel bijzonder blijf vinden omdat ik samen met de videograaf hier getuige van mocht zijn. Bijzonder om te horen waarom zij voor elkaar kiezen en wat zij zo aan elkaar waarderen. Ik kreeg kippenvel van de mooie woorden die zij naar elkaar uitspraken en pinkte stiekem dan ook een traantje weg achter mijn camera. De fotoshoot was daardoor heel ontspannen en fijn en we hadden dan ook alle tijd om foto’s van hen samen te maken.

Ontspannen borrel en speeches
Na de fotoshoot was het tijd om af te reizen naar de trouwlocatie en werden zij warm onthaald door hun daggasten. Er werd geborreld en enorm gelachen tijdens een hilarische speech van haar vriendinnen. Zij hadden meerdere spel elementen samen gevoegd voor hun speech op de bruiloft en dit was een groot succes.

Na de speech nog een aantal groepsfoto’s, waarbij Kai nog even de lucht in werd gegooid. Tijd om aan tafel te gaan en te gaan genieten van een heerlijk diner, kan ook niet anders met zo’n top cateraar als NON. Ook tijdens het diner nog een mooie, ontroerende speech van hun zusjes. En daarna was het tijd voor de ceremonie in de avond.

Avond ceremonie
Helaas ging het na het diner keihard regenen, precies toen alle avondgasten aan kwamen voor de ceremonie. De plannen werden omgegooid en we besloten de ceremonie een uurtje uit te stellen. En met succes want er kwam zelfs een prachtig zonnetje tevoorschijn tijdens de trouw ceremonie.

Opnieuw een ontroerende en grappige speech die werd geleid door Marry Trouwborst. Na de ceremonie waarin veel werd gelachen en er wat traantjes werden weggepinkt, was het tijd om te gaan proosten. Nog even trots door het gangpad vol bubbels. Waar hun dochter besloot het mandje vol bloemblaadjes te laten vallen, hilarische trouw foto’s!

Tijd om te gaan feesten en er een fantastische avond van te maken met een topper van een DJ Layonnais. Zeker een aanrader!!

Kijk mee en geniet van deze heerlijke bruiloft foto’s van J&K.

Benieuwd of jullie datum nog vrij is?

Leveranciers:

Trouwlocatie: Non Burgersdijk
BABS: Marry Trouwborst
Videograaf: Chantal Creative Productions 
DJ: Layonnais 
Bloemen: Het Bloemeke 
Openingsdans: James Dance
Taart: Tamara’s Taarten 

Benieuwd of jullie datum nog vrij is?

Leveranciers:

Trouwlocatie: Non Burgersdijk
BABS: Marry Trouwborst
Videograaf: Chantal Creative Productions 
DJ: Layonnais 
Bloemen: Het Bloemeke 
Openingsdans: James Dance
Taart: Tamara’s Taarten